Главная » 2015 » Декабрь » 13 » «ДИНАМО-НПУ» В НАПРУЖЕНІЙ БОРОТЬБІ ПЕРЕМОГЛО БЕРДЯНСЬКУ ДЮСШ-БДПУ 73:61

73:61 (12:21, 27:12, 15:14, 19:14)

Бердянск: Яцковец - 33+19пдб.+4пх.+1р.п.+2б.ш.+8пт., Половинка - 14+12пдб.+2пх.+4р.п.+1пт., Перепелица - 6+2пдб.+2р.п.+1пт., Гозалова - 5+3пдб.+1пх.+2р.п.+5пт., Фоменко - 3+3пдб.+1пх.+1р.п.+4пт., Телешик - 2+6пдб.+1пх.+1р.п.+2б.ш.+5ф., Ляшко - 2+1пдб.+1пх.+2р.п.+2пт.;

Динамо: Кондусь - 15, Сивакова - 13, Чуркина - 12, Лисенко - 10, Воронова - 9, Лапшинова - 7, Цюбик - 7;

Сьогодні підопічні Володимира Рижова провели поєдинок проти команди, яка так само, як і динамівки виграла свою групу на першому етапі. Виходячи з цього, зустріч не обіцяла бути легкою.

Киянки з самого старту почали демонструвати, хто є господарем, і ближче до середини першої чверті повели 11:4. Однак після цього бердянські баскетболістки стали вирівнювати гру, і за 1.5 хвилини до завершення періоду рахунок зрівняли (12:12). Більше того, скориставшись кількома провалами в захисті «Динамо», за той час, який залишався до кінця дебютної десятихвилинки, гості збільшили свою перевагу до +9-ти (21:12).

Такий стан справ, аж ніяк не влаштовував столичних баскетболісток. Отримавши настанови від Володимира Рижова, вони поступово наздогнали гостей, і вийшли вперед (28:27).

Сприяла нашій команді надійна гра в захисті. У підопічних Леоніда Цая почали траплятися провали, втрати, і ловлячи суперника на контратаках, динамівки вже самі повели +10 (37:27). Щоправда, до великої перерви гості з Бердянська скоротили своє відставання до 6-ти балів (33:39).

Після відпочинку бердянські баскетболістки продовжили наближатися до суперниць, та підібралися майже впритул (37:39). Плюс у «Динамо» отримала пошкодження Тетяна Лисенко, але колектив зібравшись зумів організувати ривок, та знову повести більш-менш комфортно (48:37). І хоча Бердянськ моментами підбирався ближче, але майже впродовж усієї третьої десятихвилинки динамівки тримали опонентів на відстані 5-6 очок.

В заключній чверті боротьба продовжилася. Лише за 5 хвилин до фінальної сирени, наші спортсменки відірвалися на відстань +12 (65:53), і вже більше не дали можливості Бердянську, на щось серйозно розраховувати у цьому протистоянні.

відставання до 6-ти балів (33:39).

#‎bc_dynamo_kiev‬

Категория: Новости о команде | Просмотров: 583 | Добавил: bimvolk | Рейтинг: 0.0/0